Дата: 22.10.2019 16:52

Місце знаходження  Переходицький НВК с. Переходичі, Рокитнівський район Рівненська область, Центральна 32, 34210, тел. 45-2-19.

Найменування посади та умови оплати праці: директор школи, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу педагогічну освіту (спеціаліст або магістр), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, досвід роботи на керівних посадах у закладах загальної середньої освіти, високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Для участі в конкурсному відборі претенденти на вакантну посаду директора школи   подають такі документи:

• заяву до конкурсної комісії Старосільської сільської про участь у конкурсі;
  • автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Претендент(ка) на вакантну посаду директора школи  може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента або нотаріально.

Документи подаються до конкурсної комісії Старосільської сільської ради претендентом/кою на вакантну посаду директора школи  особисто або уповноваженою особою згідно з довіреністю. Термін подання документів протягом тридцяти календарних днів від дня оприлюднення оголошення на сайті Громади або у інших ЗМІ

Конкурсний відбір переможця конкурсу на заміщення посади директора школи відбудеться 7 жовтня 2019 року в будівлі Старосільської сільської ради за результатами:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Всі необхідні документи необхідно подавати за адресою Старосільська сільська рада вул. Б.Хмельницького 50, с. Старе Село, Рокитнівського району, Рівненської області.