Регуляторна політика

Аналіз регуляторного впливу до Проекту рішення Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області «Про встановлення єдиного податку на 2022 рік»

Проект рішення Про встановлення ставок єдиного податку на території Старосільської сільської ради на 2022 рік

Проект рішення Про встановлення транспортного податку на території Старосільської сільської ради

Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022рік».

Проект рішення Про встановлення земельного податку на 2022 рік на території Старосільської сільської ради

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  Старосільської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старосільської сільської ради»

Проект рішення Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старосільської ради на 2022 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Старосільської сільської ради « Про встановлення транспортного податку на території Старосільської сільської ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу.

1. Зміст проекту :

встановлення транспортного податку із врахуванням вимог Податкового кодексу України.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» , зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. поштова адреса: 34210 вул. Хмельницького Богдана, 50 село Старе Cело Рокитнівського району Рівненської області, фінансовий відділ Старосільської сільської ради, тел. 0686257907

2.2. електрона адреса: finviddil 272@ukr.net.

3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Старосільської сільської ради:

Зауваження та пропозиції від суб`єктів господарювання приймаються до

17.00 год. 10 червня 2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій - письмово за адресою:

тел. 0686257907

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Старосільської сільської ради « Про встановлення пільг та ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Старосільської сільської ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу.

1. Зміст проекту :

встановлення розмірів ставок та пільг податку на нерухоме відмінне від земельної ділянки з урахуванням вимог Податкового кодексу України.

тел. 0969611268

2.2. електрона адреса: stareselorada@ ukr.net.

Зауваження та пропозиції від суб`єктів господарювання приймаються до

17,00 год. 10 червня 2021 року.

Спосіб надання зауважень та пропозицій –письмово за адресою: вул. 34210 вул. Хмельницького Богдана, 50 село Старе Cело Рокитнівського району Рівненської області, відділ землевпорядкування та благоустрою місцевого самоврядування Старосільської сільської ради,

тел. 0969611268

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Старосільської сільської ради « Про встановлення ставок та пільг по земельному податку на території Старосільської сільської ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу.

1. Зміст проекту :

встановлення розмірів ставок та пільг по земельному податку із врахуванням вимог Податкового кодексу України.

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. поштова адреса: 34210 вул. Хмельницького Богдана, 50 село Старе Cело Рокитнівського району Рівненської області, відділ землевпорядкування та благоустрою місцевого самоврядування Старосільської сільської ради, тел. 0969611268

2.2. електрона адреса: stareselorada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції від суб`єктів господарювання приймаються до

17.00 год. 10 червня 2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій - письмово за адресою:

тел. 0969611268

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Старосільської сільської ради « Про встановлення ставок єдиного податку на території Старосільської сільської ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу.

1. Зміст проекту :

встановлення розмірів ставок єдиного податку на території громади з урахуванням вимог Податкового кодексу України.

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1. поштова адреса: 34210 вул. Хмельницького Богдана, 50 село Старе Cело Рокитнівського району Рівненської області, фінансовий відділ Старосільської сільської ради тел. 068625790/

2.2. електрона адреса: : finviddil 272@ukr.net.

.3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Зауваження та пропозиції від суб`єктів господарювання приймаються до

17,00 год. 10 червня 2021 року.

Спосіб надання зауважень та пропозицій –письмово за адресою: вул. 34210 вул. Хмельницького Богдана, 50 село Старе Cело Рокитнівського району Рівненської області, фінансовий відділ Старосільської сільської ради,

тел.0686257907

Проект рішення Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Старосільської сільської ради на 2021 рік

додаток 1 План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Старосільської сільської ради на 2021 рік