До уваги населення

До уваги жителів громади !

08 березня 2024 року набрав чинності Закон № 3342-IX «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань» (далі – Закон). Згідно із ним за деякі кримінальні правопорушення каратимуть пробаційним наглядом. При цьому він буде одним із основних видів покарання, на рівні з обмеженням чи позбавленням волі, але водночас буде їхньою альтернативою. Отже, тепер деяким категоріям правопорушників вдасться уникнути в’язниці, але не покарання!

11:26 22.04.2024

Кіберполіція застерігає: не стань пособником шахраїв

Шахраї вигадують різні схеми з відмивання та легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом. До багатьох із них залучені так звані дропи або "грошові мули" - люди, які за винагороду надають зловмисникам доступ до своїх банківських карток.

14:55 23.02.2024