До уваги населення

Дезінфекція води в колодязі, або як позбутися неприємного запаху і бруду в колодязній воді

Ключова кринична вода, оспівана в піснях і описана в романах, на практиці далеко не завжди виявляється кришталево чистою. З різних причин у воду проникають забруднення, присутність яких видає неприємний запах, змінюється колір і т. п.. В цьому випадку необхідна дезінфекція колодязя.

10:01 04.04.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Від початку повномаштабного  вторгнення в Україну з тимчасово окупованих територій примусово агресори  вивозять громадян України, які в багатьох випадках і досі перебувають за межами країни без документів. Тому Урядом України запровадженно  експериментальний проєкт щодо оформлення таким особам на території України посвідчення особи на повернення в Україну. Відтак, родичі, які перебувають в Україні (діти, батьки, чоловік або дружина, повнорідні чи неповнорідні  брати/сестри) можуть звернутися із заявою для оформлення посвідчення до територіальних органів Державної міграційної служби України.

15:54 20.03.2023

Громадські роботи як механізм виправлення засуджених: законодавчі ініціативи

Законодавець визначив, що громадські роботи, як вид адміністративного стягнення, полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт тривалістю від 20 до 60 годин (тривалість такого адмінстягнення визначає суд). Громадські роботи, як вид кримінального покарання, на відміну від адміністративного стягнення призначаються на строк від 60 до 240 годин.

10:46 27.01.2023