ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 29.10.2019 11:07

29 жовтня 2019 року, проведено чергове засідання виконавчого комітету Старосільської  сільської ради на якому розглянуто ряд важливих питань, що стосувалися передусім життєдіяльності Старосільської ОТГ.

На засіданні було розглянуто питання про надання матеріальної допомоги на лікування тяжко хворим жителям та матеріальну допомогу родичам померлих на поховання непрацюючих громадян які не отримували пенсії.

Відкрито особовий рахунок по по господарській книзі сільської ради.

Надано згоду на присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» чотирьом жителькам громади.

Розглянуто стан додержання виконавської дисципліни  в роботі з документами органів влади вищого рівня.

В ході засідання виконавчого комітету була звернута особлива увага:

на ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків (пропуски без поважних причин дітьми занять у школі);

та недотримання окремими громадянами податкового законодавства зокрема неналежна сплата податків за провадження торгівельної діяльності на території ОТГ.

З усіх питань прийняті відповідні рішення та дано конкретні доручення працівникам виконавчого комітету.