Звіт про використання інфраструктурної субвенції.

Дата: 07.11.2019 12:23

Старосільською сільською радою в 2019 році залучено кошти інфраструктурної субвенції в сумі 3157900  які планувалося використати на:

1.1. «Капітальний ремонт покриття вулиці Пушкіна в с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області» - коригування; протяжність - 359 м. (вартість робіт 520188 грн.)

1.2. «Капітальний ремонт покриття вулиці Нова в с. Дроздинь Рокитнівського району Рівненської області» - коригування; протяжність – 400 м. (вартість робіт 549879 грн.)

1.3. «Капітальний ремонт будинку культури по вул. Б. Хмельницького, 48 в      с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області (зовнішнє опорядження фасадів, благоустрій території, перепланування частини приміщень під ЦНАП) (загальна вартість робіт  6594483 грн. в 2019 році спрямовується 2387833 грн, в тому числі 300000 грн. власних коштів). Даний проект розбито на 2019 - 2021 роки.

Станом на 07 листопада 2019 року проведено:

Дані роботи повністю завершені.

Дані роботи повністю завершені.

Розпочато роботи по капітальному ремонту будинку культури по                     вул. Б. Хмельницького, 48 в с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області, а саме проводяться роботи по зовнішньому опорядженню фасаду будівлі та переплануванню частини приміщень під ЦНАП. Використано 600000 грн. та 101000 грн проект.

Дані роботи планується завершити до 31 грудня 2019 року.