Звіт про використання інфраструктурної субвенції.

Дата: 03.12.2019 11:33

Тривають роботи по капітальному ремонту будинку культури по                 вул. Б. Хмельницького, 48 в с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області (зовнішнє опорядження фасадів, благоустрій території, перепланування частини приміщень під ЦНАП) (загальна вартість робіт  6594483 грн. в 2019 році спрямовується 2387833 грн, в тому числі 300000 грн. власних коштів). Даний проект розбито на 2019 - 2021 роки.

Станом на 02 грудня 2019 року вже освоєно 1391000 гривень інфраструктурної субвенції та 101500 гривень коштів місцевого бюджету. Всі роботи по переплануванню частини приміщень під ЦНАП планується закінчити до 31 грудня 2019 року. Частково буде проведений благоустрій території зокрема укладено тротуарну плитку, опоряджено фасад приміщення всього будинку культури.