Автомобіль швидкої медичної допомоги.

Дата: 05.12.2019 18:00

Завдяки співпраці Старосільської сільської ради з Міністерством Охорони Здоров’я України, та підтримки благодійного фонду Ріната Ахметова,комунальному некомерційному підприємству Старосільської сільської ради "Старосільський центр первинної медичної допомоги "  26.11.2019 року, передано автомобіль швидкої медичної допомоги на базі шасі Toyota Land Cruiser 150,  вартість якого 1 343 709, 68 грн. Комплектація автомобіля : основні ноші / ноші каталка, приймальний пристрій для нош, пристрій для перенесення пацієнта що сидить, матрац для транспортування, довга спинна дошка з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих, шийний та верхньоспинний пристрій іммобілізації, електрокардіограф, дефібрилятор, сумка для невідкладної допомоги, особисті засоби від інфекції, матеріали для очищення та дезинфекції, та портативний кисень у складі балону, манометру, регулятора кисню та ємності для зволоження. Завдяки цьому буде покращено надання медичних послуг населенню Старосільської ОТГ.