Старосільську об’єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідали

Дата: 11.01.2020 11:05

10 січня 2020 року Старосільську об’єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідали: голова Рокитнівської районної державної адміністрації, Мініч Віктор Григорович, заступник голови Рокитнівської районної ради, Пахнюк Світлана Михайлівна, начальник управління соціального захисту настелення Рокитнівської РДА, Киркова Мирослава Анатоліївна, начальник відділу Держкомзему в Рокитнівському районі, Новоселецький Микола Іванович.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань які потребують передусім співпраці та спільного вирішення. Голова громади Михайло Кузьмич ознайомив присутніх із здобутками ОТГ та планами на майбутнє. В ході зустрічі було проведено огляд об’єктів по яких було проведено реконструкцію та ремонт. За результатами даної зустрічі було прийнято узгоджені рішення по вирішенню нагальних питань.