Захід до Дня Соборності України

Дата: 23.01.2020 11:09

22 січня цього року, Україна відзначає 101-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».

У вівторок в клубі с. Переходичі відбувся урочистий та патріотичний концерт, присвячений Дню Соборності України, на якому був присутній голова Старосільської об’єднаної територіальної громади Михайло Кузьмич, який розповів про історію зародження свята Соборності. Подякував організатору та учасникам за чудовий концерт. У заході брали участь колективи аматорської народної творчості, солісти, та гості з с. Переброди Миляцької об’єднаної територіальної громади, та учні Переходицького ЗЗСО, які відтворили цікаві сценічні вистави.