Фестиваль колядок

Дата: 20.01.2020 16:23

19 січня, 2020 року, в день великого релігійного свята Водохреща, яке є вінцем новорічно-різдвяних свят, адже цього дня освячується вода, яка має цілющу силу очищувати душу і зцілювати тіло людини, в будинку культури с. Старе Село відбувся фестиваль колядок та щедрівок

Привітали усіх присутніх з різдвяними святами сільський голова Михайло Кузьмич, та настоятель Свято – Миколаївського храму села Старе Село протоієрей Андрій, побажали усім добра, достатку та Божого благословення.

Урочисто, піднесено, велично і натхненно звучали колядки у виконанні найменших учасників фестивалю вихованців недільної школи при Свято – Миколаївському храмі с. Старе Село, солістів, колективів аматорської народної творчості, колективів навчальних закладів та гості Миляцької ОТГ.

Як заключний акорд свята лунала фінальна колядка «Нова радість стала», яку виконували всі учасники фестивалю.