Рівненська область, Рокитнівський район

Засідання п’ятнадцятої (чергової) сесії сільської ради

Дата: 28.01.2020 19:24

28 січня  2020 року, відбулось засідання  п’ятнадцятої (чергової) сесії Старосільської сільської ради сьомого скликання. Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії було включено 12 питань:

- Про розгляд пропозицій Рівненською обласною державною адміністрацією Міністерству розвитку громад та території щодо формування Перспективного плану Рівненської області у новій редакції.

- Про хід виконання плану соціально-економічного розвитку Старосільської сільської ради  Рокитнівського району  Рівненської області на 2019 - 2020 роки.

- Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2019 рік.

Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2020 рік.

- Про надання дозволу Старосільському закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Старосільської сільської ради на списання будівлі.

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства Старосільської сільської ради «Старосільський  центр первинної  медичної допомоги».

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства   «Благоустрій» Старосільської сільської ради.

- Про затвердження положення про матеріальне стимулювання працівників комунального підприємства «Благоустрій» Старосільської сільської ради.

- Про надання дозволу комунальному підприємству «Благоустрій» Старосільської сільської ради на введення додаткових штатних одиниць.

- Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю  на території Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області на 2020 – 2023 роки.

- Про утворення старостинських округів Старосільської сільської ради.

- Розгляд земельних питань.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.