Важлива інформація

Дата: 17.03.2020 11:22

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», обласного плану оперативного реагування на випадок занесення та поширення на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік від 13.02.2020 №вих-1379/0/01-34/20, на випадок занесення та поширення на території Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, з 18 березня 2020 року:

• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ скупчення людей більше 10 осіб в одному місці в тому числі в установах та організаціях не залежно від форми власності;

• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, та іншим закладам харчування, розваг і послуг;

• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проведення масових заходів за участю більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.

• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ торгівля на стихійних ринках.

• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ жителям громади без нагальної потреби залишати свої помешкання крім необхідності купівлі продуктів чи ліків. Особливо це стосується громадян, старших 60 років, які перебувають у зоні ризику.

Жителям громади які прибули із закордону потрібно обмежити своє спілкування із жителями (самоізолюватися) на період не менше 14 календарних днів.

Сільська рада просить настоятелів усіх церков розміщених на території громади з розумінням поставитися до цієї ситуації, коли є загроза людському здоров’ю та життю.

На території Старосільської об’єднаної територіальної громади  рішенням виконавчого комітенту сільської ради створено комісію з питань запобігання занесенню та поширенню на території Старосільської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, склад штабу та номери мобільних телефонів розміщені на офіційному сайті Старосільської громади.

Виконавчий комітет сільської ради