Засідання двадцять другої (позачергової) сесії сільської ради

Дата: 11.08.2020 15:35

11 серпня 2020 року, відбулось засідання двадцять другої (позачергової) сесії Старосільської сільської ради. Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

1Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2020 рік.

2. Про надання дозволу комунальному підприємству «Благоустрій» Старосільської сільської ради на введення додаткових штатних одиниць.

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій громадян у 2020 році.

4.  Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Старосільської сільської ради та його віддалені робочі місця.

5. Про зміну адреси юридичної особи Старосільської сільської ради.

6. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів Житомирського прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Старосільської об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

Розгляд земельних питань.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису