Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні – серпні 2020 року

Дата: 04.09.2020 11:02

Протягом січня-серпня 2020 року послугами  Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості скористались   майже 2500 громадян, які шукали роботу, з них – 1661 мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 280 роботодавців надійшло 1248 пропозицій роботи.

Роботу отримали 949 мешканців Рокитнівщини.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані  2 безробітних.

На громадських роботах працювали  2 бажаючих.

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 59 громадян. Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням Рокитнівської районної філії 124 безробітних проходили професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Криза, спричинена коронавірусною інфекцією, без перебільшення внесла суттєві корективи на ринок праці. Спостерігалося суттєве зменшення кількості вакансій водночас із зростанням кількості безробітних громадян. Під час карантинних обмежень, аби максимально зберегти робочі місця, було напрацьовано алгоритм підтримки малого та середнього бізнесу. Роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили чи скоротили свою діяльність, надалась допомога по частковому безробіттю. За період з початку дії цієї норми і до кінця серпня було подано 181 пакет документів (з них –131 – від фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами), прийнято 50 позитивних рішень для здійснення виплат 222 працівникам.

На обліку в Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості на 01.09.2020792 безробітних.