Рівненська область, Рокитнівський район

Концерт до Дня села Вежиця

Дата: 05.10.2020 00:20

Для багатьох День села – це ще один привід зібратися разом, згадати і тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції, подивитися виступи артистів й своїх же діточок на сцені, та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день народження не лише сходяться, а й з’їжджаються ті, хто тут народився і виріс, із усіх куточків України. Цей чудовий день об’єднує людей різного віку - від малого до великого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно. Сьогодні святкували День села Вежиця. Свято розпочалося з вітального слова голови Старосільської об’єднаної територіальної громади Кузьмича Михайла Миколайовича, та супроводжувалось чудовими піснями і танцями. Також на свято завітали гості з Миляцької громади, які вітали всіх присутніх чудовими піснями. Свято було веселим та насиченим яскравими емоціями, всі присутні були задоволені.