Рівненська область, Рокитнівський район

Концерт до Дня працівників освіти

Дата: 02.10.2020 00:32

Сьогодні 2 жовтня, напередодні професійного свята – Дня працівників освіти в Старосільському будинку культури відбувся урочистий концерт.

З вітальним словом виступили голова Старосільської об’єднаної територіальної громади Кузьмич Михайло Миколайович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гребеневич Олеся Степанівна та директор Старосільського ЗЗСО Кузьмич Хома Хомич.

Під час урочистостей Михайло Миколайович нагородив педагогічних працівників Вежицького, Старосільського, Дроздинського та Переходицького закладів загальної середньої освіти почесними грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освіти Старосільської громади.

Для педагогічних працівників звучали музичні вітання, гуморески, були відтворені хореографічні номери та цікаві сценічні вистави.