Засідання третьої (чергової) сесії сільської ради

Дата: 26.01.2021 17:23

Засідання третьої (чергової) сесії сільської ради

26 січня 2021 року, відбулось засідання третьої (чергової) сесії Старосільської сільської ради. Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

-Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Старосільської сільської ради за 2020 рік.

-Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Старосільської сільської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей.

-Про  створення відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Старосільської сільської ради та затвердження Положення про відділ.

-Про внесення змін до структури керівних працівників і спеціалістів апарату Старосільської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік.

-Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2021 рік.

-Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

-Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Старосільської сільської ради Сарненської району Рівненської області.

-Про внесення змін до складу тендерного комітету Старосільської сільської ради та до положення про тендерний комітет.

-Про відповідальність посадової особи за ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.

Розгляд земельних питань.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення.