Відкриття інтерактивного стрілецького симулятора «Шкільний тир»

Дата: 24.02.2021 10:30

Старосільська територіальна громада, дбає, щоб діти здобували освіту в комфортних умовах, щоб вони мали все необхідне для навчання.

Цими днями за кошти сільського бюджету для Старосільської школи придбали і встановили інтерактивний стрілецький симулятор «Шкільний тир». Старшокласники, за словами сільського голови Михайла Кузьмича, в рамках вивчення предмету «Захист України» будуть проводить теоритичні заняття зі стрільби. Одразу після відкриття тиру тут спробували свою влучність десятикласники Даниїл Василевич та Владислав Кибукевич . А вчитель із цього предмету Олег Петрович Ковалець інструктував їх.

За такими дебютними стрільбами стежили сільський голова Михайло Кузьмич та  начальник відділення цивільно  - військового співробітництва Управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, який, крім того, продемонстрував юнакам сучасне спорядження Збройних Сил України, розповів про те, де можна здобути військові спеціальності. Також Андрій Миколайович провів заняття «Доброго дня – Моє майбутнє!», та передав комплекти плакатів до навчально – матеріальної бази із предмету « Захист України »

Старосільські юнаки слухали військового гостя з великим інтересом. А після цього разом з ним та представниками місцевої влади, офіцерами Рокитнівського територіального центру комплектування і соціальної підтримки військових, які теж приїхали на новосілля шкільного тиру,поклали квіти до малого Державного Герба України, 103-я річниця якого відзначалась цими днями.