Дорогі жінки!

Дата: 07.03.2021 23:55

Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі бажаю Вам жіночого щастя, міцного здоров’я, удачі, кохання, здійснення всіх мрій, бажань, любові та добра!

Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них –надійний чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які невдачі. Бажаю, щоб кожний день Ви зустрічали із посмішкою, передчуттям радості,  впевненості й затишку.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, любов, злагода та добробут, а кожен день буде сонячним і радісним, на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

Ще раз бажаю здійснення усіх Ваших мрій,  залишайтеся такими ж неповторними, прекрасними, чарівними, якими Ви є зараз.

Сільський голова:                     Михайло КУЗЬМИЧ