У місті Дубно відбулася дискусія щодо актуальних питань становлення громад Рівненщини

Дата: 29.03.2021 15:25

27 березня 2021 року в Рівненському РВ АМУ Старосільський сільський голова Михайло Кузьмич взяв уасть у платформі керівників територіальних громад області на тему «Актуальні питання становлення ОМС в умовах нового адміністративно-територіального устрою».  Захід організований у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасники: народні депутати України – Олександр Аліксійчук, Віталій Безгін, В’ячеслав Рубльов, Соломія Бобровська, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, Віталій Коваль – голова Рівненської облдержадміністрації, міський голова Дубна Василь Антонюк, міський голова Рівного Олександр Третяк,  голови громад Рівненської області.

Під час заходу учасники платформи розглянули актуальні питання місцевого економічного розвитку і реформ, пошуку та інтеграції нових форм менеджменту місцевого самоврядування.