Вітання голови Старосільської сільської ради Михайла Кузьмича з Днем працівників пожежної охорони

Дата: 17.04.2021 11:14

Шановні працівники

мужньої та самовідданої професії – відважні пожежники, прийміть найщиріші побажання з нагоди професійного свята!

Ви щодня, щогодини стоїте на варті збереження людського життя, майна та природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. За першого сигналу про небезпеку герої-пожежники готові зупиняти безжальну стихію та рятувати людське життя. Для багатьох із них це – не професія, це – сенс життя. І навіть у день професійного свята, пожежники перебувають на варті безпеки громадян.

У день професійного свята адресую вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Тож прийміть найщиріші побажання. Міцності духу, наснаги, спокою та терпіння вам і вашим родинам. Нехай злагода та достаток завжди панують у оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, любов’ю та добром.

З повагою

Сільський голова голова                                                           Михайло КУЗЬМИЧ