Засідання шостої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 28.04.2021 09:49

27 квітня 2021 року, відбулось засідання шостої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

1.

Про внесення змін до складу тендерного комітету Старосільської сільської ради.

Доповідав: Сергійчук С.П. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.

Про внесення змін до складу конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування в апараті Старосільської сільської ради.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради

1.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Старосільської сільської ради.

Доповідала: Гребеневич О.С. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради

1.

Про обрання представників до складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради

1.

Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2021 рік .

Доповідала: Кузьмич В.М. – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради

1.

Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки.

Доповідала: Пишняк І.В. – завідувач військово-облікового бюро виконавчого комітету сільської ради

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Доповідає: Лісовець О.М. – провідний спеціаліст – землевпорядник відділу землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення.