Завершився конкурс на посаду керівників Дроздинського та Старосільського закладів загальної середньої освіти.

Дата: 02.07.2021 15:36

Завершився конкурс на посаду керівників  Старосільського та Дроздинського закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Старосільсьької сільської ради

1 липня 2021 року,  в актовому-залі Старосільської сільської ради проведено друге, заключне засідання конкурсної комісії конкурсу на  посаду   директорів Старосільського та Дроздинського закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради.

До складу конкурсної комісії ввійшли два представники управління Державної служби якості освіти у Рівненській області – начальник управління Святослав Сидорук та начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю Андрій Мазур; два представники від засновника Старосільської сільської ради – депутат сільської ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і фізкультури і спорту, охорони здоровя соціального населення  Старосільської сільської ради, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосільської сільської ради Олеся Гребеневич; два представника профспілкової організації Ничипорчук Тетяна Павлівна голова Рокитнівської об’єднаної територіальної організації, голова профспілкової організації Вежицького закладу загальної середньої освіти Кузьмич Марія Володимирівна.

Конкурсний відбір  здійснювався за результатами перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, визначення професійних компетентностей, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Переможцем конкурсу на  посаду   директора  Старосільського закладу загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів Старосільсьької сільської ради визнано Кузьмич Світлану Михайлівну, на  посаду   директора  Дроздинського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради визнано Маринич Ганну Сидорівну.

Щиро бажаємо  переможцям конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!