Засідання восьмої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 16.07.2021 13:45

12 липня 2021 року, відбулось засідання восьмої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

1.

Про укладання контракту з директором Старосільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Доповідала: Гребеневич О.С.   – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про укладання контракту з директором Дроздинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

1.

Про внесення змін до структури керівних працівників і спеціалістів апарату Старосільської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік

Доповідав: Костюкевич В.Г.   –  секретар сільської ради

1.

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Старосільської сільської ради.

Доповідала: Кузьмич О.О.   –  начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Старосільської сільської ради

1.

Про затвердження звіту про  виконання сільського бюджету за І – ше півріччя 2021 року.

Доповідала: Кузьмич В.М.   –  начальник відділу фінансів Старосільської сільської ради

1.

Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2021 рік.

Доповідала: Кузьмич В.М.   – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради

1.

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старосільської ради на 2022 рік

Доповідала: Кузьмич У.Д.   – провідний спеціаліст відділу фінансового відділу Старосільської сільської ради

1.

Про встановлення земельного податку на 2022 рік на території Старосільської сільської ради.

1.

Про встановлення транспортного податку на території Старосільської сільської ради.

1.

Про встановлення ставок єдиного податку на території Старосільської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про створення юридичної особи -  комунального підприємства Старосільської сільської ради «Старосільський хліб».

Доповідав: Сергійчук С.П.   –  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

1.

Про надання згоди комунальному підприємству «Благоустрій» Старосільської сільської ради на передачу в оперативне управління комунального майна комунальному підприємству «Старосільський хліб» Старосільської сільської ради.

Доповідав: Сергійчук С.П.   – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.

Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Старосільської сільської ради.

1.

Про затвердження Програми сприяння діяльності управління соціального захисту населення Сарненської  районної  державної адміністрації щодо покращення обслуговування населення на 2021 – 2025 роки.

Доповідав: Костюкевич В.Г.   –  секретар сільської ради

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Доповідав: Зубок Ю.Б.   – начальник відділу  землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.

По всім питанням були прийняті відповідні рішення.