Серпневий форум педагогічних працівників Старосільської територіальної громади.

Дата: 27.08.2021 16:11

Напередодні нового навчального року відбувся серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти Старосільської територіальної громади.

У роботі форуму взяли участь: голова Старосільської територіальної громади Кузьмич Михайло Миколайович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосільської сільської ради Гребеневич Олеся Степанівна, педагогічні працівники закладів освіти громади.

Розпочав роботу освітянського форуму сільський голова Старосільської територіальної громади Кузьмич Михайло Миколайович. З доповіддю «Підсумки роботи галузі освіти Старосільської сільської ради в 2020-2021 році, перспективи та завдання розвитку освіти орієнтованої на майбутнє» виступила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старосільської сільської ради Гребеневич Олеся Степанівна. Під час проведення форуму привітали новопризначених директорів Старосільського та Дроздинського закладів загальної середньої освіти.

У ході проведення форуму розглянули ряд важливих питань галузі освіти, зокрема:

• організація дистанційного навчання з використанням цифрових технологій;

• якісна дошкільна освіта;

• нова українська школа результати, очікування;

• вакцинація працівників освіти;

• забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти.

Наразі, першочерговим завданням є пошук методів, які можуть забезпечити як якісну так і безпечну освіту для дітей Старосільської територіальної громади. Тож наша мета – сприяти професійному та особистому зростанню педагогів, а також підвищувати їх соціальний статус.