Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 10:58

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування - важливого інституту реального народовладдя. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов проживання для мешканців сіл та селищ.
Всі ми – єдині в досягненні спільної мети, успішній реалізації спільних інтересів та забезпеченні теперішнього і майбутнього нашої територіальної громади.

Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду самодостатньою та здатною повноцінно вирішувати актуальні проблеми мешканців.

То ж прийміть мої сердечні вітання з нагоди свята та щиру подяку за довіру та порозуміння, плідну співпрацю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

Від усього серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!

Упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів!

З повагою, сільський голова Михайло КУЗЬМИЧ