Привітання голови сільської ради З Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 12:59

Фото без описуФото без опису

Шановні, жителі громади! Прийміть  вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця ,якого в  Україні здавна шанують як захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.Це світле і радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року.

В цей день ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно, бо  майбутнє нашої громади та  України  залежить від повсякденної турботи про дітей.

Нехай цей день чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діток. Зігріймо своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Бажаю всім жителям Старосільської  територіальної громади доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі,в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод!

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини й принесе довгожданий мир у нашу державу.

Зі святом Вас!

Старосільської сільської ради Михайло Кузьмич!