Засідання тринадцятої (чергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 22.12.2021 14:29

Старосільська сільська рада

(восьме скликання)

денний тринадцятої (чергової) сесії сільської ради

22 грудня 2021 року.

1.

Про підсумки роботи виконавчого комітету сільської ради за 2021 рік та завдання на 2022 рік.

Доповідав: Кузьмич М.М. – сільський голова

1.

Про затвердження структури керівних працівників і спеціалістів апарату Старосільської сільської ради та її виконавчих органів на 2022 рік.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів Житомирського прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Старосільської сільської ради у 2022 році.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Старосільської сільської ради на 2022 – 2025 роки.

Доповідала: Гребеневич О.С. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про затвердження Програми «Обдарованість року» на території Старосільської сільської ради на 2022 – 2025 роки.

1.

Про затвердження Програми по здійсненню благоустрою Старосільської сільської ради на 2022 – 2025 роки.

Доповідав: Сергійчук С.П. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.

Про затвердження Програми по забезпеченню містобудівною документацією населених пунктів Старосільської сільської ради на 2022 – 2025 роки.

Доповідав: Лісовець О.М. – провідний спеціаліст - землевпорядник відділу містобудування, архітектури, землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Старосільської сільської ради на 2022-2025 роки.

1.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Старосільської сільської ради «Старосільський Центр первинної медичної допомоги» на 2022 – 2025 роки.

Доповідав: Ковалець М.П. – тимчасово виконуючий обов’язки генерального директора КНП Старосільської сільської ради «Старосільський центр первинної медичної допомоги».

1.

Про затвердження структури та штатного розпису закладів культури Старосільської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про затвердження структури та штатних розписів закладів освіти Старосільської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про сільський бюджет Старосільської сільської ради на 2022 рік.

Доповідала: Кузьмич В.М. – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Старосільської сільської ради VIII скликання перед виборцями.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради

1.

Про план роботи сільської ради на 2022 рік та звіт про виконання плану роботи за 2021 рік.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради

1.

Про чинність та термін дії рішень Старосільської сільської ради.

Доповідав: Лісовець О.М. – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ