Засідання чотирнадцятої (чергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 27.01.2022 16:56

27 січня 2021 року, відбулось засідання чотирнадцятої(чергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

1.

Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2021 рік.

Доповідала: Кузьмич В.М.   – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про зміну адреси юридичної особи Фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2021 рік.

1.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Старосільської сільської ради на 2022 рік.

Доповідала: Кузьмич У.Д.   – провідний спеціаліст фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про надання дозволу сільському голові на укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності  Старосільської сільської ради за результатами електронного аукціону.

Доповідав: Сергійчук С.П. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1.

Про внесення змін до рішення Старосільської сільської ради від 17 листопада 2020 року № 11 «Про утворення виконавчого комітету Старосільської сільської ради, визначення його чисельності  та затвердження персонального складу».

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради.

1.

Про звіт дільничного офіцера поліції.

Доповідав: Тіт Андрій Михайлович- старший дільничний офіцер поліції.

1.

Про чинність та термін дії рішень Старосільської сільської ради.

Доповідав: Лісовець О.М.   – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ