Урочисте відкриття спортивного залу у Вежицькому ліцеї.

Дата: 10.02.2022 15:08

21 січня 2022 року у Вежицькому ліцеї відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного залу.Привітати учнів та вчителів закладу з цією подією завітали голова Старосільської сільської ради Михайло Миколайович Кузьмич, голова районної ради Яковчук Ярослав Володимирович, голова районної державної адміністрації Кохан Олександр Сергійович, перший заступник голови районної державної адміністрації Мацигон Любов Олександрівна, Настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму с.Вежиця протоієрей Ігор Маринич.

Традиційно, під бурхливі оплески присутніх, гості перерізали символічну стрічку, тим самим дали життя спортивному залу.

Михайло Кузьмич у своєму виступі привітав присутніх з відкриттям спортивного залу, побажав їм, щоб всі заняття та змагання, що проходитимуть у ньому, були яскравими, насиченими та цікавими, щоб уроки з фізичної культури проходили з радістю, а учні закладу готові були досягти високих результатів не тільки на районному та обласному рівні, але й на рівні всеукраїнському та світовому.

Зі словами щирої вдячності до голови громади та керівництва району звернувся директор школи Кузьмич Олександр Іванович, подякував їм за взаєморозуміння та підтримку і побажав всім здоров’я, наснаги та невичерпної енергії.

Свято відкриття спортивного залу було закінчено турніром з футзалу серед учнів шкіл Старосільської територіальної громади.