Робоча зустріч!

Дата: 10.02.2022 15:28

09 лютого 2022 року сільський голова Михайло Миколайович Кузьмич зустрівся з гостями, які прибули з робочим візитом до Старосільської громади, а саме: директор департаменту освіти і науки Коржевський Петро Миколайович, директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Вівсяник Олег Михайлович, голова Сарненської РДА - Кохан Олександр Сергійович. В ході зустрічі було оглянуто заклади ЗЗСО та охорони здоров’я.

В Дроздинському ліцеї були оглянуті класні кімнати. В ході зустрічі обговорили якість харчування дітей та найбільш болюче питання будівництва нової школи та в ході спілкування з педагогами поцікавились, які проблеми виникають в ході навчального процесу.

В Старосільському ліцеї було проведено огляд протирадіаційних укриттів, огляд навчального закладу та обговорення питань, зокрема, матеріально- технічного забезпечення харчоблоку, специфіку дистанційного навчання, вирішення питання добудови школи. З вчителями закладу поспілкувались щодо ефективності реформи НУШ.

Під час візиту до КНП «Старосільський ЦПМСД» оглянули стан проходження капітального ремонту приміщень та подальші перспективи розвитку закладу.

По завершенню огляду закладів було обговорено проблемні питання та спрогнозовано шляхи їх вирішення.