Засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 17.02.2022 15:02

17 лютого 2022 року, відбулось засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

1.

Про внесення змін до структури та штатного  розпису закладів культури Старосільської сільської ради на 2022 рік.

Доповідала: Гребеневич О.С.   – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про внесення змін до сільського бюджету Старосільської сільської ради на 2022 рік.

Доповідала: Кузьмич У.Д.   – провідний спеціаліст фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Старосільської сільської ради.

Доповідала: Кузьмич О.О. – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про схвалення проектів меморандуму та угоди про співробітництво між Сарненською районною радою та територіальними громадами Сарненського району Рівненської області.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Стратегії розвитку Старосільської сільської ради до 2026 року.

Доповідав: Костюкевич В.Г. – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Стратегії розвитку Дроздинського ліцею Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області на 2022 – 2027 роки.

Доповідала: Маринич Г.С. – директор Дроздинського ліцею.

1.

Про затвердження Стратегії розвитку Вежицького ліцею Старосільської сільської ради Сарненського району Рівненської області на 2022 – 2026 роки.

Доповідав: Кузьмич О.І. – директор Вежицького ліцею.

1.

Про затвердження символіки Старосільської сільської  ради Сарненського району Рівненської області.

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Доповідав: Зубок Ю.Б.   – начальник – головний архітектор відділу містобудування, архітектури, землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.