Святкування Дня Незалежності на території Старосільської громади

Дата: 24.08.2022 13:01

24 серпня 2022 року на території Старосільської сільської ради було проведено захід до Дня Незалежності України.

Зі словами вітання до усіх присутніх звернувся сільський голова Михайло Кузьмич, який побажав нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

В ході заходу представники громади на чолі з головою поклали квіти до Малого Герба України. Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих героїв, хто вже ніколи не повернеться до нас, залишившись навічно в наших серцях.

Михайло Кузьмич провів церемонію нагородження жителів Старосільської громади, які внесли вагомий внесок для збереження Незалежності нашої держави ( волонтери, учасники ДФТГ, медичні працівники, трудові колективи).

Приємно, що багато гостей в якості святкового вбрання обрали вишиванку. У такі дні починаєш вірити, що незважаючи на важкі часи, український народ не здається і вірить, що невдовзі на нашій рідній землі запанує мир!