Заборона носіння військової форми та камуфляжу

Дата: 28.09.2022 16:35

Повідомляємо, що у період воєнного стану цивільним забороняється носити військову форму або камуфляж. Заборона діє також у  зв’язку із тим що є загроза проникнення ворожих ДРГ (диверсійно розвідувальні групи). За носіння військового одягу передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, просимо Вас не порушувати заборону на носіння військового одягу, тому що це заважає роботі наших спецслужб.

Водночас, носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом (ст. 7 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»). Лише ті громадяни, які мають відношення до військових структур можуть носити зараз одяг з військовими елементами та знаками розрізнення.