Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 11:26

Від щирого серця вітаю вас із святом звитяги та мужності - Днем Збройних Сил України! Це свято тисяч хоробрих воїнів, які обрали справою свого життя служити Україні, боронити її суверенітет та незалежність.

Хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Я глибоко переконаний, що Збройні Сили України є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. І в цей святковий день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Щиро зичу всім, нам, найскорішої перемоги, а нашим захисникам − козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Цього дня ми схиляємо зі скорботою голови перед подвигом тих, хто віддав своє життя за мирне небо. Вічна їм пам’ять!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

З повагою, Старосільський сільський голова
Михайло Кузьмич