Робоча зустріч!

Дата: 11.04.2023 11:01

11 квітня 2023 року відбулась робоча зустріч голови Старосільської сільської ради Михайлом  КУЗЬМИЧЕМ з начальником Рокитнівського управління Сарненської філії Рівненського ОЦЗ Оленою СИДОРОВИЧ та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Тетяною БРИЧКОЮ.

Основною темою зустрічі було обговорення перспективи розвитку громади, можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва, легалізації зайнятості, орієнтація молоді на здобуття професії. Було презентовано нові форми матеріального стимулювання для роботодавців за працевлаштування соціально незахищених верств населення, можливості отримання мікрогрантів на розвиток бізнесу тощо.

На завершення зустрічі учасники висловили сподівання на плідну співпрацю, адже від вирішення питань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості, залежатиме добробут мешканців громади, а отже й розвиток самої громади.