8 травня – День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 13:38

08 травня 2023 року, в День пам’яті та примирення, на території Старосільської територіальної громади вшанували пам'ять загиблих односельців та Героїв Другої світової війни, що віддали своє життя за мир та свободу.

В урочистостях покладання квітів до обеліску взяли участь: голова громади Михайло Кузьмич, військові, працівники сільської ради.

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії.

В цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Хай наша пам'ять про них завжди буде живою. Особливо в ці важкі часи, коли ворог знову атакує наші рідну Батьківщину! З Днем пам'яті та примирення!