Робоча зустріч!

Дата: 12.05.2023 09:37

11 травня 2023 року Старосільський голова Михайло Кузьмич приймав з робочим візитом начальника Сарненської районної військової адміністрації Олександра Кохана та голів територіальних громад Сарненського району.

В ході зустрічі, голова громади спільно з учасниками робочого візиту відвідали: Старосільський ліцей, «Інклюзивно-ресурсний центр сільської ради», Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), КНП «Старосільський центр первинної медичної допомоги, пожежне Депо, КП «Старосільський хліб», БО «Будинок милосердя Рокитнівщини» та Вежицький ліцей. Було обговорено основні аспекти діяльності сільської ради в умовах правового режиму воєнного стану, проведено аналіз вирішення проблемних питань, які виникають в громадах під час забезпечення життєдіяльності прикордонних населених пунктів. Було розглянуто питання організації належного рівня безпеки та захисту населення від можливих воєнних загроз.

На завершення зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці територіальної громади і районної влади, а також пріоритетні завдання на найближчий час.