У Старосільському ліцеї відбулося урочисте відкриття «Класу безпеки»..

Дата: 25.12.2023 15:56

Клас створено в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

На відкритті Класу Безпеки були присутні голова громади Михайло Кузьмич,перший заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Любов Мацигон,  заступник начальника Сарненського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Руслан Гордійчук, директор Старосільського ліцею Людмила Балдич, працівники служби цивільного захисту та Сарненського районного відділу поліції.

На початку заходу відбулося урочисте перерізання стрічки, гостей заходу зустріли коротким тематичним виступом, представленим юними вихованцями закладу освіти.А на завершення зустрічі рятувальники роздали дітям подаруночки у вигляді наліпок та світловідбивних браслетів.

Війна в Україні внесла свої корективи в житті кожного з нас…

Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей.