Рівненська область, Сарненський район

Засідання тридцятої (чергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 20.12.2023 15:00

20 грудня 2023 року відбулось засідання тридцятої (чергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

Зміст питань

№ рішення

1.

Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2024 – 2026 роки.

Доповідала: Балдич В.Ф.   – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Старосільської сільської ради.

1.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Старосільської сільської ради на 2024 – 2026 роки.

Доповідала: Гребеневич О.С.   – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради..

1.

Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Старосільської сільської ради на 2024 – 2026 роки.

Доповідав: Костюкевич В.Г.   – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Старосільської  сільської ради у 2024 році.

Доповідав: Костюкевич В.Г.   – секретар сільської ради.

1.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Старосільської сільської ради на 2024 рік.

Доповідала: Кузьмич У.Д.   – провідний спеціаліст фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про затвердження структури керівних працівників і спеціалістів апарату Старосільської сільської ради та її виконавчих органів на 2024 рік.

Доповідав: Костюкевич В.Г.   –  секретар сільської ради.

1.

Про затвердження структури та штатного  розпису закладів культури Старосільської сільської ради на 2024 рік.

Доповідала: Гребеневич О.С.  – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про затвердження структури та штатних  розписів закладів освіти Старосільської сільської ради на 2024 рік.

1.

Про бюджет Старосільської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Доповідала: Кузьмич В.М.   – начальник фінансового відділу Старосільської сільської ради.

1.

Про передачу майна  на баланс Тринадцятої прикордонної застави (з місцем дислокації н.п. Старе Село) Четвертої прикордонної комендатури (з місцем дислокації н.п. Висоцьк) 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України.

Доповідала: Лісовець О.С. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер виконавчого комітету сільської ради.

1.

Про план роботи сільської ради на 2024 рік та звіт про виконання плану роботи за 2023 рік.

Доповідав: Костюкевич В.Г.   –  секретар сільської ради.

1.

Про передачу об’єктів нерухомого майна у державну власність.

Доповідав: Сергійчук С.П. – заступник сільського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради.

РОЗГЛЯД ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Доповідав: Лісовець О.М.   – провідний спеціаліст землевпорядник відділу містобудування, архітектури, землевпорядкування та благоустрою виконавчого комітету сільської ради.