Привітання сільського голови

Дата: 31.12.2023 21:57

Дорогі жителі громади!
Від усього серця радий вітати усіх вас з Новим 2024 роком!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.
Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади та Батьківщини.

У новорічну ніч прийнято загадувати бажання, і я впевнений, що всі українці в цю дату побажають одного і того ж - перемоги України і благополуччя наших воїнів. Низький уклін нашим захисникам і захисницям, велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями.

Зичу, щоб Новий рік став для кожного з нас, шановні земляки, роком добрих змін, а для України – роком перемоги. Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов.

Вірю, що 2024 рік стане переможним! Україна стане вільною від ворога! Захисники і захисниці повернуться в свої родини, у мирне життя.

З повагою – сільський голова Михайло КУЗЬМИЧ