Житель Дубенського району поповнив кишені шахрая на понад 50 тисяч гривень

Дата: 23.02.2024 14:53

Для безпечного онлайн-шопінгу рекомендуємо купувати та сплачувати товари лише на перевірених сайтах, а щоб мінімізувати ризики потрапити на гачок аферистів — обирати післяплату.

50-річний житель села Лішня мав намір купити деревообробний верстат. Підходящий товар за привабливою ціною знайшов на одному із сайтів безкоштовних оголошень.

Сконтактувавши з «продавцем», той повідомив, що знаходиться за кордоном, натомість вказав номер телефону товариша, якому довірив продаж. Останній же запевнив, що із товаром усе добре та передоплата не потрібна. Своєю чергою порекомендував чоловіка, який швидко доставить обладнання з Черкаської області у Рівненську.

«Перевізник» також втерся у довіру, запевнивши, що скоро приїде та попросив скинути гроші.

Відтак, потерпілий кількома платежами перерахував на картку аферистів 51 тисячу гривень. Після оплати зв'язок із продавцем та перевізником зник.

Триває досудове розслідування