Cерпневий форум педагогічних працівників Старосільської територіальної громади

Дата: 29.08.2024 09:33

29 серпня 2024 року відбувся серпневий форум педагогічних працівників Старосільської територіальної громади. На форумі були присутні: голова Старосільської сільської ради Михайло Кузьмич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олеся Гребеневич, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Присутні розпочали захід хвилиною мовчання та вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Зі словами привітання звернувся до присутніх освітян Михайло Кузьмич, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року та побажав миру, процвітання, невичерпних сил і творчого натхнення всім учасникам освітнього процесу.

У ході заходу були вручені почесні грамоти від голови Старосільської сільської ради кращим фахівцям галузі освіти.