До Дня працівників освіти відбувся урочистий захід

У першу неділю жовтня своє свято відзначають освітяни. Урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти відбувся 4 жовтня у актовій залі Старосільського ліцею. У святі взяли участь працівники освітніх закладів громади. Цей день став особливим моментом для всіх педагогів, які зібралися, щоб прийняти заслужені вітання та відзначити свої досягнення.

10:37 08.10.2024

З Днем захисників і захисниць України!

01 жовтня 2024 року, на території Старосільського ліцею відбувся урочистий захід з нагоди Дня Захисників та Захисниць України, а також вручення посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання «Мати-героїня».

11:49 02.10.2024

Cерпневий форум педагогічних працівників Старосільської територіальної громади

29 серпня 2024 року відбувся серпневий форум педагогічних працівників Старосільської територіальної громади. На форумі були присутні: голова Старосільської сільської ради Михайло Кузьмич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олеся Гребеневич, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

09:33 29.08.2024

До уваги жителів громади !

З метою попередження випадків підриву місцевих мешканців Прикордоння, просимо Всіх громадян дотримуватись основних вимог, а саме:

15:49 08.08.2024

Старосільський сільський голова Михайло Кузьмич взяв  участь у  обласному  засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Захід відбувся у змішаному форматі за участю Президента України Володимира Зеленського, голови Рівненської ОВА Олександра Коваля, представників Рівненської ОВА, голів територіальних громад, а також профільних міністерств і відомств.

10:08 31.07.2024

Військові навчання

Увага! Повідомляємо, що на території Старосільської сільської ради будуть проводитись комплексні практичні заняття з практичним виконанням вправ стрільби з 7,62 мм автомата Калашникова. Дата та час проведення стрільб: з 25 по 26 липня з 09:00 по 16:00 год.

08:54 25.07.2024

Військові навчання

Увага! Повідомляємо, що на території Старосільської сільської ради будуть проводитись комплексні практичні заняття з практичним виконанням вправ стрільби з 5,56 мм автомата Калашникова з відстрілом спеціалізованих боєприпасів холостої дії Дата та час проведення стрільб: з 16 липня по 31 липня з 11:30 по 14:00 год.

09:27 17.07.2024