УВАГА ШАХРАЇ

У соцмережах шахраї під виглядом різних міжнародних організацій часто поширюють фейкові оголошення про оформлення так званої грошової допомоги.

15:53 04.01.2024

Привітання сільського голови

Дорогі жителі громади! Від усього серця радий вітати усіх вас з Новим 2024 роком! Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади та Батьківщини.

21:57 31.12.2023

Важлива інформація

До уваги жителів Старосільської громади! Комендантська година продовжує діяти і її тривалість у НОВОРІЧНУ НІЧ незмінна: з 00:00 до 05:00. У період дії комендантської години заборонено перебувати у громадських місцях, пересуватися вулицями пішки або транспортом без відповідних перепусток і посвідчень. Запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану – заборонено по всій території України.

21:56 31.12.2023

Допомога для ЗСУ

В цей нелегкий час всі українці об’єдналися навколо допомоги Збройним Силам України. Адже, зараз так важливо підтримувати тих, хто зі зброєю в руках, став на захист нашої держави проти підступного ворога, країни-терориста росії.

10:44 28.12.2023

У Старосільському  ліцеї відбулося урочисте відкриття «Класу безпеки»..

У Старосільському ліцеї відбулося урочисте відкриття «Класу безпеки»..

Клас створено в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

15:56 25.12.2023

Засідання тридцятої (чергової) сесії сільської ради VIII скликання

20 грудня 2023 року відбулось засідання тридцятої (чергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

15:00 20.12.2023

З Днем Збройних сил України

Вітаємо зі святом сильних та непохитних! День Збройних сил – це не лише день Армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця. З глибокою повагою та гордістю ми відзначаємо це свято!

17:15 06.12.2023

Надання гуманітарної допомоги

Жителями Старого Села, членами місцевої УЦХВЄ, була зібрана гуманітарна допомога та доставлена у військовий госпіталь міста Запоріжжя. Гуманітарна допомога складалась із:

16:18 28.11.2023