Дата: від до Скинути

Сарненська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Рокитнівського районного суду Рівненської області.

Згідно з поданням територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області «Про формування та затвердження списку присяжних» від 03.01.2023 №12-02-/23 Сарненська районна рада розпочала процес формування списку присяжних у кількості 15 осіб, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Рокитнівського районного суду Рівненської області.

15:28 05.01.2023

Привітання сільського голови

Шановні жителі Старосільської громади! Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

14:20 31.12.2022

Захід "Новорічна вистава"

29.12.2022 року о 12:00 год на площі біля Старосільського Будинку культури з нагоди Новорічно - Різдвяних свят, відбувся захід для дітей «Новорічна вистава». На свято завітав Святий Миколай та привітав всіх дітей зі святами, побажав усім миру, добра, здійснення мрій та задумів. Дітки активно брали участь у конкурсах і отримали солодкі подарунки. Зустріч зі Святим Миколаєм для дітей – справжнє свято, що зігріває душі, дарує радість та віру в диво.

14:25 29.12.2022

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят сільський голова Михайло Кузьмич відвідав Будинок Милосердя у селі Вежиця

Привітавши мешканців будинку з прийдешніми святами, керівник громади вручив їм солодкі подарунки та побажав всім присутнім здоров’я, щастя, миру та Божого Благословіння.

21:53 25.12.2022