Дата: від до Скинути

Висловлюємо співчуття голові сільської  ради, Михайлу Кузьмичу, з приводу непоправної втрати – смерті матері

Висловлюємо співчуття голові сільської ради, Михайлу Кузьмичу, з приводу непоправної втрати – смерті матері

Виконавчий комітет та депутатський корпус Старосільської сільської ради висловлюють щирі співчуття голові сільської  ради, Михайлу Кузьмичу, з приводу непоправної втрати – смерті матері – Кузьмич Надії Артемівни.  Дуже важко втрачати рідних і близьких людей, а смерть матері – була і залишається найбільшою трагедією в житті кожної людини.

09:38 13.03.2023

Сарненська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Рокитнівського районного суду Рівненської області.

Згідно з поданням територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області «Про формування та затвердження списку присяжних» від 03.01.2023 №12-02-/23 Сарненська районна рада розпочала процес формування списку присяжних у кількості 15 осіб, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Рокитнівського районного суду Рівненської області.

15:28 05.01.2023

Привітання сільського голови

Шановні жителі Старосільської громади! Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

14:20 31.12.2022