Увага Увага Увага!

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 №64 «Про введення воєнного стану в Україні», виконання розпоряджень командування ОУВ «Волинь», з метою забезпечення оборони та громадської безпеки цивільного населення, командир тактичної групи «Рівне» вимагає:

10:28 28.06.2023

Жителі Старосільської громади вирушили відбудовувати Херсонщину!

Сьогодні 27 червня, будівельна бригада  у складі жителів територіальної громади від церкви ХВЄ вирушила в Кочубеївську громаду Херсонської області для відбудови громади від наслідків рашистської агресії.

09:56 27.06.2023

Старосільська громада отримала пожежний автомобіль

Завдяки співпраці Старосільської територіальної громади із ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ було отримано пожежний автомобіль для місцевої пожежної команди.

14:39 22.06.2023

До уваги жителів громади !

Повідомляємо, що на території Старосільської територіальної громади відбудеться радіаційно-гігієнічний моніторинг за таким графіком:

15:24 02.06.2023

Обдаровані діти - гордість нашої громади!

Традиційно, саме в ці теплі літні дні, в нашому краї вшановуються найталановитіші, активні, спортивні, ерудовані діти, справжній цвіт нації, творча, спортивна та інтелектуальна еліта Старосільської громади! А в майбутньому – гордість і честь України! Тому, попри війну, в громаді не стали руйнувати добру традицію й сьогодні сільський голова Михайло Кузьмич зустрівся з талановитими та обдарованими дітьми – переможц

15:14 02.06.2023