Військові навчання

Увага! Повідомляємо, що на території Старосільської сільської ради будуть проводитись комплексні практичні заняття з практичним виконанням вправ стрільби з 5,45 мм автомата Калашникова.

16:19 19.11.2023

Увага!

Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади! Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

14:28 01.11.2023

Звіт зібраних коштів для надання допомоги ЗСУ

Станом на 25 жовтня 2023 року було зібрано коштів в сумі 216560,00 гривень. За ці кошти було придбано автомобіль Opel Frontera за 160000,00 гривень та передано до м. Запоріжжя, для військової частини ЗСУ. Також було придбано та доставлено до військового госпіталю засоби гігієни (мило, шампунь та зубна паста) на суму 3000,00 гривень та продукти харчування.

16:33 31.10.2023

16:22 22.10.2023

Вітаємо з Днем народження голову громади!

Шановний Михайле Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

09:53 20.10.2023

Військові навчання

Увага! Повідомляємо, що на території Старосільської сільської ради будуть проводитись комплексні практичні заняття з практичним виконанням вправ стрільби з 5,45 мм автомата Калашникова, кулемета РПК-74, ДП, М-240.

16:23 03.10.2023

З Днем захисника та захисниці

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. У такий знаменний день вітаю всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Хочу побажати всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте — ПЕРЕМОГИ! Шана і слава вам дорогі наші захисники і захисниці, слава Україні! Сільський голова     Михайло Кузьмич

18:06 01.10.2023

З днем працівників освіти

Сьогодні, у Старосільському ліцеї, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та Дня захисників та захисниць України!

14:36 29.09.2023